HİZMETLERİMİZ

Kendimizi değişen dünyanın fikir ve düşünceleriyle yenileyerek özgün fikirler ve uygulamalar yapmayı başarmış olup; gelişen teknolojiyi etkili ve hızlı biçimde kullanarak; farklı teknik uygulama ve alanlarda faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Cilt Bakımı

Cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kişiselleştirilmiş yöntemler sunan medikal cilt bakımı, cildinizin canlanarak derinden temizlenmesine ve tazelenmesine yardımcı olur..

Epilasyon

Hem bayanlar hem de erkekler için istenmeyen yüz ve vücut kılları sıkıntı kaynağı olabilmektedir. Dermatologlar istenmeyen kılların güvenli ve etkili tedavisi için, minimum hasta rahatsızlığı ve diğer istenmeyen kıl azaltma yöntemlerine göre daha az komplikasyona neden olmasından dolayı lazer ve ışık kaynağı kullanmaktadırlar

Kuaför

Bir Kuaför salonunda aradığınız herşey

BİR GÜZELLİK SALONUNDA ARADIĞINIZ HERŞEY

Siz değerli bay ve bayanlara, her anlamda son teknolojiyi, eşsiz hizmeti uzman kadrosuyla bir araya getirmenin mutluluğunu taşıyoruz.

Örnek Çalışmalarımız

Örnek Çalışmalarımız

KUAFÖR

Saç bakımı ve saçınız için herşey

EPİLASYON

Lazer epilasyon Türkiye’de en sık uygulanan kozmetik prosedürlerden birisidir. Bu yöntem; yüksek konsantre ışınların kıl köklerine uygulanması ile vücudun hemen hemen her alanından istenmeyen tüylerin giderildiği bir yöntemdir. Lazer epilasyon ile köklerdeki melanin adı verilen koyu renkli pigment, ışığı absorbe ederek ısı enerjisine dönüşürler. Bu da kıl köklerinin  tahribatına yol açar.


Bölgesel İncelme

En başta söylenmesi gereken temelde bir kilo azaltma yöntemi olmadığıdır. Vücudun belli bölgelerinde birikmiş olan yağların azaltılması amacıyla kullanılan yöntemlere verilen genel isimdir. Her bireyin farklı bir vücut yapısı vardır. Genetik, içsel ve dışsal sebepler de yıllar içinde bu yapının üzerine eklendiğinde pek çoğumuzda yağlanma başlar ve bu yağlanma da vücutta homojen dağılmaz, belli başlı alanlarda daha çok depolanır. Bu biriken yağ dokuları da spor ve Diyetle maalesef arzu edildiği kadar azaltılamazlar.